Комунікація та зв'язок

IrfanView 4.50 + Russian
IrfanView

IrfanView компактная и в то же время мощная программа для просмотра и конвертации графических файлов с продвинутыми возможностями, поддерживающая множество форматов графики, есть опции редактирования.

Детальніше...
 
Wise Registry Cleaner 9.51.621

Wise Registry Cleaner 6.13

Wise Registry Cleaner дозволяє безпечно і швидко видаляти із записів реєстру неправильну або неактуальну інформацію. При першому старті утиліта запропонує створити резервну копію всього реєстру, щоб при потребі його відновити.

Детальніше...
 
Adobe Flash Player 27.0.0.159
Adobe Flash Player 10.2

Adobe Flash Player - компонент для браузеров Opera, Firefox, Safari, Internet Explorer позволяющий проигрывать Flash-ролики - маленькие по размерам, но довольно качественные и поражающие своими эффектами заставки и сайты. Без Adobe Flash Player браузер будет некорректно отображать веб-страницы и интерактивные веб-элементы, разработанные по технологии Flash.

Детальніше...
 
Comodo Dragon 58.0.3029.115

Comodo Dragon 13

Comodo Dragon - веб-браузер створений на основі Chromium з додатковими функціями, що підвищують безпеку веб-серфінгу та конфіденційність. За заявами розробників, Comodo Dragon позиціонується як найбільш захищений веб-браузер, що оптимально підходить для використання в заваленій шкідливими програмами мережі інтернет.

Детальніше...
 
CrystalDiskMark 5.2.2
CrystalDiskMark

CrystalDiskMark в основному призначений для проведення тестування жорстких дисків та інших подібних Windows-сумісних накопичувачів. Дозволяє легко виміряти поточну швидкість різних операцій що виконуються, а саме таких як копіювання і запис блоків, вказаних користувачем, на певних тестованих розділах фізичних накопичувачів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100