Process Explorer 16.22
Process Explorer

Process Explorer - потужна по функціоналу, але у той же час безкоштовна програма для ведення моніторингу задіяних процесів. Ця зручна програма є відмінною заміною для рідного Диспетчера завдань Windows, здатна задовольнити основні запити будь-якого, навіть дуже вимогливого користувача ПК. Process Explorer видасть докладні відомості про всі запущені процеси, в тому числі і власника, творця, розробника, кількість споживаної пам'яті і задіяні цим процесом DLL бібліотеки. Також є корисна функція пошуку в інтернеті довідкової інформації по конкретному процесу , що Вас цікавить.

Детальніше...
 
CCleaner 5.51.6939
CC Cleaner 3.0

CCleaner утилита для очистки системы от разнообразного "мусора" - cookies, истории посещения сайтов, временных файлов (в том числе "производства" веб-браузеров и программ eMule, Google Toolbar, Office, Kazaa, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, Real Player и некоторых других), а также ActiveX-элементов. Кроме этого, CCleaner поддерживает очистку системного реестра от записей о неиспользуемых расширениях, библиотеках, уже удаленных программах и т.п.

Детальніше...
 
IrfanView 4.52 + Russian
IrfanView

IrfanView компактная и в то же время мощная программа для просмотра и конвертации графических файлов с продвинутыми возможностями, поддерживающая множество форматов графики, есть опции редактирования.

Детальніше...
 
NVIDIA GeForce/ION 417.35 WHQL Desktop +Notebook
NVIDIA GeForce/Ion 275.33

Драйвера для видеокарт производства NVIDIA. Предназначены для видеокарт семейства GeForce и ION, работающих в операционной системе Windows. Унифицированная архитектура драйверов (UDA) гарантирует прямую и обратную совместимость драйверов с различными поколениями графических процессоров NVIDIA, что упрощает процесс замены видеоподсистемы, так как не требуется переустановка драйверов.

Детальніше...
 
Opera 57.0.3098.102 / Opera@USB 30.0/12.18 Final
Opera 11 USB

Opera - потужна безкоштовна програма, яка надає безліч зручних та відмінних функцій для швидкої та економної навігації в Інтернеті. Сьогодні це вже не просто браузер, але й значний набір інших корисних сервісів і послуг, серед яких можна виділити надсилання та отримання електронної пошти, завантаження файлів, доступ до ftp - серверів, ведення списку контактів та інше ...

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100