Комунікація та зв'язок

NVIDIA GeForce/ION 382.53 WHQL Desktop +Notebook
NVIDIA GeForce/Ion 275.33

Драйвера для видеокарт производства NVIDIA. Предназначены для видеокарт семейства GeForce и ION, работающих в операционной системе Windows. Унифицированная архитектура драйверов (UDA) гарантирует прямую и обратную совместимость драйверов с различными поколениями графических процессоров NVIDIA, что упрощает процесс замены видеоподсистемы, так как не требуется переустановка драйверов.

Детальніше...
 
Surf Anonymous Free 2.5.9.6
Surf Anonymous Free

Surf Anonymous Free - безкоштовна, зручна утиліта, яка здатна анонімізувати ваш повсякденний веб-серфінг, приховати вашу реальну IP-адресу, тим самим убезпечити вас від усяких вразливостей, що часто тісно пов'язані з ним. Surf Anonymous Free може завжди підключитися до наших офіційних серверів і отримати повний оновлений список найбільш актуальних, стабільних, свіжих і оптимально швидких валідних IP, так звані проксі.

Детальніше...
 
Artweaver 6.03 RU
Artweaver

Artweaver вправно працює з усілякими графічними файлами у відомих форматах BMP, GIF, JPG, JPEG, JPE, PNG, PCX, VDA, TGA, ICB, VST, TIF, AWD і TIFF. Серед головних її робочих можливостей можна також виділити ефективну роботу з шарами, зручний імпорт і експорт створеної та зміненої графіки у різні типи формату. Ще в Artweaver є різноманітні фільтри, систему яких можна на свій розсуд застосовувати легко редагуючи хитромудрі малюнки (ефект подиху вітру, розмитість, морської хвилі, видимість гранулювання, ефект живописного масла і т.д). Характерною особливістю даного вишуканого графічного пакету є величезний вибір необхідних інструментальних кистей (олівець, крейда, деревне вугілля, губка, масло, акрилові волокна).

Детальніше...
 
Cool PDF Reader 3.2.1.322
Cool PDF Reader

Cool PDF Reader - безкоштовна програма для зручного перегляду та друку PDF файлів, а також для конвертації файлів які мають формат PDF в такі поширені фррмати як TXT, BMP, JPG, GIF, PNG, WMF, EMF, EPS.

Детальніше...
 
Glary Utilities 5.78.0.99

Glary Utilities 2.37

Glary Utilities – це функціональний набір необхідних, корисних системних утиліт і твікера, для можливості тонкого налаштування, підвищення загального рівня продуктивності і захисту вашого ПК.У складі Glary Utilities присутня важлива функція видалення непотрібних, неактуальних файлів, виправлення багатьох помилок реєстру, функція пошуку непрацюючих посилань, коректної деінсталяції програм, можливість знищення слідів користувача який працював на комп'ютері.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100