Foxit Reader 9.3.0.10826 + RU
Foxit Reader 5.0

Foxit PDF Reader проста та зручна у використанні програма, яка замінює громіздкий, повільний і не дуже зручний Adobe Reader. Вона відкриває файли формату pdf  майже миттєво. Інтерфейс у Foxit Reader зручний і інтуїтивно зрозумілий без надмірностей, а додаткові надналаштування на зразок конвертера в PDF і плагінів для анотації / заповнення форм дозволяють вам здійснювати елементарне  редагування потрібних документів.

Детальніше...
 
Comodo Dragon 68.0.3440.107

Comodo Dragon 13

Comodo Dragon - веб-браузер створений на основі Chromium з додатковими функціями, що підвищують безпеку веб-серфінгу та конфіденційність. За заявами розробників, Comodo Dragon позиціонується як найбільш захищений веб-браузер, що оптимально підходить для використання в заваленій шкідливими програмами мережі інтернет.

Детальніше...
 
Burn4Free 11.6
Burn4Free

Burn4Free бесплатная программа для записи дисков. Возможна запись на CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW/DVD-RAM, при этом поддерживаются CD-приводы, работающие через SCSI, IDE/EIDE или USB интерфейсы (полный список поддерживаемого оборудования находится на домашней странице). Burn4Free позволяет читать образы дисков формата ISO, в этом же формате можно сохранять проекты, готовящиеся для записи. Burn4Free может работать с файлами WAV, WMA, MP3, MP2, MP1 и OGG, что позволяет использовать ее как для создания обычных аудио-CD, так и целых коллекций звукозаписей в сжатом формате.

Детальніше...
 
Skype 8.31.0.92
Skype 5.5

Skype – програма, завдяки якій можна дзвонити іншим абонентам мережі Skype у всьому світі абсолютно безкоштовно. І незважаючи на те що такі дзвінки вам не коштуватимуть ні копійки, найголовніше - ми гарантуємо високу якість зв'язку. Якщо у ваших друзів, близьких або ділових партнерів є увімкнені веб-камери, ви зможете разом влаштовувати безкоштовні, цікаві відеоконференції. Ви також зможете завжди телефонувати через Skype на звичайні стаціонарні і мобільні телефони за дуже прийнятними тарифами.

Детальніше...
 
SiSoftware Sandra Lite 2018.9.(28.28) SP2 Free
SiSoftware Sandra Free

SiSoftware Sandra - необхідний пакет утиліт, пряме призначення яких, збір всілякої діагностики та інформації про різні комп'ютерні компоненти, інстальовані програми і інші різні пристрої, підключені до комп'ютера або ноутбука. Ви можете детально ознайомитися з інформацією про чіпсет, процесор, пам'ять, відео адаптер, звукову карту, порти, мережі, принтери, процеси в Windows, PCIe, AGP, з'єднання USB2, ODBC, 1394/Firewire, і т.д. На даний час одна з кращих аналогічних в цій області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42
Rambler's Top100