Samsung PC Studio 7.2.24.9 Free
Samsung PC Studio Free

Samsung PC Studio - програма для управління даними телефонів Samsung за допомогою комп'ютера. Незалежно від запланованої дії, чи потрібно вам провести синхронізацію контактів і календаря, здійснити копіювання або створити резервну копію необхідних даних, або ж просто відправити елементарні текстові повідомлення, функціонал Samsung PC Studio стане для вас корисним інструментом у вирішенні всіх перерахованих вище завдань.

Детальніше...
 
Nokia PC Suite 7.1.180.94 Free
Nokia PC Suite Free

Nokia PC Suite - одна з фірмових програм компанії Nokia, основне призначення якої, робота з мобільними пристроями власного виробництва. В Nokia PC Suite вдало об'єднані можливості різних опцій, що дозволяє проводити наступні операції: синхронізація мобільного телефону та персонального комп'ютера (включена підтримка роботи з інфрачервоним портом або через спеціальний кабель), функція що дозволяє 'заливати' в мобільник мелодії та зображення, при необхідності редагувати телефонну книгу, переглядати мультимедійні повідомлення інсталювати різні ігрові Java додатки, використовувати телефон як модем (якщо ця функція підтримується пристроєм) і т.д.

Детальніше...
 
Samsung New PC Studio 1.5.1.10064 Free
Samsung New PC Studio Free

Samsung New PC Studio - популярне програмне забезпечення, основне завдання якого синхронізація мобільних пристроїв сімейства Samsung з домашнім комп'ютером з попередньо встановленою операційною системою Windows, для зручного перегляду і комфортного редагування даних, що розташовані на вашому мобільному пристрої. Програма працює як зі смартфонами, так і з звичайними моделями мобільних телефонів.

Детальніше...
 
Nokia Suite 3.8.54 Free
Nokia Suite Free

Nokia Suite - володіє необхідним набором програм для роботи з вмістом мобільних телефонів виробника Nokia, яка є новою, якісною сходинкою подальшого розвитку популярної Nokia PC Suite. Використовуючи інтерактивні переваги послуг програми Ovi ви без зусиль зможете привести в належний порядок дані і переміщувати їх з пристроїв Nokia на комп'ютер або ноутбук і навпаки.

Детальніше...
 
Samsung Kies 3.2.16084_2 / 2.6.4.16113_3 Free
Samsung Kies Free

Samsung Kies - найзручніший, офіційно безкоштовний, довгоочікуваний програмний продукт, що дозволяє без проблем підключити всі існуючі і широко поширені мобільні пристрої відомого виробника Samsung до Вашого ноутбука або комп'ютера, після чого можна з легкістю зробити синхронізацію даних (контактів, музики, фотографій, відеофайлів) , відшукати нові програми, оновити ПЗ, актуалізувати прошивки і інші корисні функції.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
Rambler's Top100