Samsung PC Studio 7.2.24.9 Free
Samsung PC Studio Free

Samsung PC Studio - програма для управління даними телефонів Samsung за допомогою комп'ютера. Незалежно від запланованої дії, чи потрібно вам провести синхронізацію контактів і календаря, здійснити копіювання або створити резервну копію необхідних даних, або ж просто відправити елементарні текстові повідомлення, функціонал Samsung PC Studio стане для вас корисним інструментом у вирішенні всіх перерахованих вище завдань.

Samsung PC Studio також здатний допомогти, інсталювати Symbian або Java програми на ваш телефон простим перетягуванням файлів установки, для здійснення їх копіювання. Тепер у вас є всі необхідні можливості для роботи з усіма своїми файлами без усяких обмежень. Завдяки гнучкому функціональному оснащенню можна легко скопіювати відео і фотографії, переміщаючи з телефону на комп'ютер, перекинути в телефон нову музику, зберегти документи і т.д.

Основні функціональні особливості:

  • Можливість підключення телефону до комп'ютера через спеціальний USB-кабель, Bluetooth, або ж через інфрачервоний порт.
  • Після створення підключення ви отримуєте всі переваги повного доступ до телефону зі свого ПК або ноутбука. У вас відразу ж з'являється можливість редагувати потрібні контакти, написати їм СМС-повідомлення.
  • Отримані повідомлення можна видаляти. Також є можливість переглянути і відредагувати всі створені нотатки, справи та намічені завдання в календарі і т.д.
  • Простий і не обтяжений зайвими ефектами інтерфейс програми трохи нагадує знайоме всім меню звичайного телефону.
  • Різні іконки інтерфейсу служать для роботи з мультимедійними додатками, резервуванням даних, опціями налаштувань і іншими корисними функціями.

Розмір: 54.34 Мб

Завантажити Samsung PC Studio Free


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Rambler's Top100