DVDx 4.1.2
DVDx

DVDx – безкоштовний аудіо/відео конвертер, а також це потужний засіб копіювання DVD. З його допомогою Ви можете прочитати DVD прибрати шуми будь-яких аудіо та відеофайлів і конвертувати їх. Він має достатньо функціоналу для усунення шумів в відеоданих будь-яких популярних відеоформатів: VCD / CVD / SVCD / DVD, Xvid / Divx, MPEG-4, H.264, AVC, QuickTime, Flash Video, Ogg, WebM, AC.3, WAV, MP3, MP4/AAC, Lossless Audio, PCM, Vorbis і т.д.

DVDx дуже зручний: відкрийте DVD або файл у програвачі, програйте його з аудіо/підзаголовка на Ваш вибір; конвертуйте короткий попередній фрагмент і запустіть його, щоб переконатися, що це - той необхідний ефект, який Ви очікуєте отримати, потім запускаєте повне завдання конвертування, яке може зайняти приблизно одну годину, Ви будете спокійні і впевнені в доброму результаті!

DVDx заснований на самих популярних і потужних кодерах: x264, MEncoder і FFmpeg. Має - відкритий вихідний код, записаний для Windows, Linux і платформ Mac OS X.

DVDx 4.0 пропонує Вам величезний вибір: популярних відео та аудіокодеків, необхідні налаштування (підбір параметрів якості, висока якість чи меншим розмір файлу), також Ви можете налаштувати конвертер з своїми власними користувацькими налаштуваннями.

Розмір: 78 Мб

Завантажити DVDx для Windows

Завантажити DVDx для інших систем


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Rambler's Top100