CCleaner 5.60.7307
CC Cleaner 3.0

CCleaner найвідоміша утиліта яка повинна обжитися на належному рахунку завжди в арсеналі для систематичної чистки операційки від різноманітного докучаючого "файлосміття" - cookies, докладної, переслідуючої історії відвідин сайтів, завалялих тимчасових, неактуальних, файлів (в тому числі "роботи, виробництва, серфінгу" веб- браузерів і знаменитих підручних програм Google Toolbar, eMule, Kazaa, Office, Nero, WinRAR, Adobe Acrobat, Real Player і деяких інших схожого роду), а також ActiveX-елементів теж. Але крім цього всього перерахованого, пакет CCleaner підтримує коректне очищення в кущах системних реєстрів від інформаційних записів даних про не використовуваного виду розширеннях, лістингу бібліотек, давно вже видалених і забутих програмах і т.д.

Детальніше...
 
Unlocker 1.9.2
Unlocker 1.9.0

Unlocker – невелика безкоштовна утиліта, основна функція якої дозволити розблокувати файли, які знаходяться у використанні, даючи тим самим можливість здійснювати надалі дії над ними. Окрім операції простого розблокування відкритих папок і різних запущених процесів, Unlocker дозволяє провести найбільш часто виконувані дії над об'єктами: переміщення, перейменування, видалення.

Детальніше...
 
Paragon Partition Manager v14 2014 Free Edition
Partition Manager

Partition Manager Free Edition (версія безкоштовна Free Edition) - партицююча використовувана безкоштовно програма чудово вміло працює з жорсткими дисками різного класу і призначення, примудряється виконувати без малого всі необхідні базові призначені для користувача функції: якісно трансформувати об'ємні розміри готових і новостворених розділів і зміна формату файлових систем, прогнати перевірку дисків на згубну наявність свіжебитих або задавнених зіпсованих секторів, в свою чергу елементарну цілісність досліджуваної файлової системи і інші злободенні. Плюсом до цього зазначеного, в корисному арсеналі даної чудової програми затесалася затребувана функція по дефрагментації діючих розділів та виробництва оптимізацій розмірів у кластера.

Детальніше...
 
HWiNFO 32 + 64 v6.1.0.3880 Final

HWiNFO32 3.70

HWiNFO32 - в цій програмі, яка виявляє наддетальну інформацію про всі «залізяки» ваших комп'ютерів, почавши з відеокарти і довершуючи самим витончено законспірованим видом чіпів в материнських платах. HWiNFO32 просто надважливий для всіх рукоділів, особливо хто має професійну допитливу звичку колупатися в усякому цікавому «харді», переважно чужому. Весь технічний арсенал HWiNFO32 розкриває інформацію наочно виключно про об'єднання в апаратному забезпеченні.

Детальніше...
 
EASEUS Partition Master Home Edition 13.5 +RU
EASEUS Partition Master

EASEUS Partition Master грамотний інструмент призначений для здійснення роботи над розділами жорстких дисків. Привітний і логічно зрозумілий інтерфейс програми допоможе легко і швидко створювати, оперативно видаляти і форматувати потрібні розділи, коректно змінюючи їх поточний розмір і місце розташування без загрози втрати даних, з можливістю використання вільного простору на диску.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 14
Rambler's Top100